Demo önizlemeAna siteye git

Bologna

Serie A · 11. sıra · 11 puan

Serie A

#TakımOGBMAvP
1Inter9810+1525
2Lazio9810+1525
3Roma9630+1521
4Como9621+920
5AC Milan9531+718
6Frosinone9522+817
7Napoli9423+614
8Juventus9423+114
9Torino9414013
10Cagliari9414-513
11Bologna9324011
12Atalanta9324-111
13Genoa9315-510
14Lecce9306-99
15Sassuolo9225-88
16Monza9216-67
17Udinese9126-95
18Fiorentina9126-105
19Parma9126-105
20Venezia9108-133

SSS

Bologna kimdir?
Bologna, Serie A kulübüdür. Bu sayfada fikstür, sonuçlar ve sıra Demo Football üzerinde durur.
Bologna fikstürünü nerede görürüm?
Yaklaşan Bologna maçları ve saatleri bu takım sayfasında ve fikstür listesindedir.
Bologna sonuçları nerede?
Bu Serie A sezonundaki biten Bologna skorları bu sayfada listelenir.
Bologna hangi ligde oynuyor?
Bologna Serie A takımıdır. Tam tablo ve diğer kulüpler için lig sayfasını açın.
Bu sayfadan Serie A tablosunu görebilir miyim?
Evet. Sezon tablosu varsa Serie A puan durumu takım sayfasındadır.