Demo önizlemeAna siteye git

Konferans Ligi2026/2027

Avrupa

Konferans Ligi

#TakımOGBMAvP
1Hajduk Split6510+1016
2FC København6420+1314
3Nordsjælland6420+914
4Lugano6420+714
5Panathinaikos6420+714
6FC Twente6411+1213
  1. 1Hajduk Split16 P
  2. 2FC København14 P
  3. 3Nordsjælland14 P
  4. 4Lugano14 P
  5. 5Panathinaikos14 P
  6. 6FC Twente13 P
  7. 7Ajax13 P
  8. 8FC Midtjylland13 P

Yaklaşan maçlar

Tüm fikstür →

SSS

Konferans Ligi nedir?
Konferans Ligi fikstür, sonuç ve puan durumu Demo Football üzerinde yayınlanır.
Konferans Ligi fikstürü nerede?
Yaklaşan Konferans Ligi maçları bu lig sayfasında ve site fikstür listesindedir.
Konferans Ligi puan durumu nerede?
Sezon tablosu varsa Konferans Ligi sıralaması bu sayfadadır.
Demo Football Konferans Ligi canlı skor gösterir mi?
Evet. Canlı Konferans Ligi skorları ana sayfada ve maç sürerken her maç sayfasında görünür.