Demo önizlemeAna siteye git

La Liga2026/2027

İspanya

La Liga

#TakımOGBMAvP
1FC Barcelona10901+2927
2Atlético de Madrid10811+1225
3Real Madrid10802+1524
4Real Betis10622+220
5Real Sociedad10613+119
6Sevilla10523017
  1. 1FC Barcelona27 P
  2. 2Atlético de Madrid25 P
  3. 3Real Madrid24 P
  4. 4Real Betis20 P
  5. 5Real Sociedad19 P
  6. 6Sevilla17 P
  7. 7Athletic Club13 P
  8. 8Deportivo Alavés12 P

Yaklaşan maçlar

Tüm fikstür →

SSS

La Liga nedir?
La Liga fikstür, sonuç ve puan durumu Demo Football üzerinde yayınlanır.
La Liga fikstürü nerede?
Yaklaşan La Liga maçları bu lig sayfasında ve site fikstür listesindedir.
La Liga puan durumu nerede?
Sezon tablosu varsa La Liga sıralaması bu sayfadadır.
Demo Football La Liga canlı skor gösterir mi?
Evet. Canlı La Liga skorları ana sayfada ve maç sürerken her maç sayfasında görünür.