Demo önizlemeAna siteye git

Serie A2026/2027

İtalya

Serie A

#TakımOGBMAvP
1Inter9810+1525
2Lazio9810+1525
3Roma9630+1521
4Como9621+920
5AC Milan9531+718
6Frosinone9522+817
  1. 1Inter25 P
  2. 2Lazio25 P
  3. 3Roma21 P
  4. 4Como20 P
  5. 5AC Milan18 P
  6. 6Frosinone17 P
  7. 7Napoli14 P
  8. 8Juventus14 P

Yaklaşan maçlar

Tüm fikstür →

SSS

Serie A nedir?
Serie A fikstür, sonuç ve puan durumu Demo Football üzerinde yayınlanır.
Serie A fikstürü nerede?
Yaklaşan Serie A maçları bu lig sayfasında ve site fikstür listesindedir.
Serie A puan durumu nerede?
Sezon tablosu varsa Serie A sıralaması bu sayfadadır.
Demo Football Serie A canlı skor gösterir mi?
Evet. Canlı Serie A skorları ana sayfada ve maç sürerken her maç sayfasında görünür.