Demo önizlemeAna siteye git

Serie A2026/2027

İtalya

Serie A puan durumu

#TakımOGBMAvP
1Inter9810+1525
2Lazio9810+1525
3Roma9630+1521
4Como9621+920
5AC Milan9531+718
6Frosinone9522+817
7Napoli9423+614
8Juventus9423+114
9Torino9414013
10Cagliari9414-513
11Bologna9324011
12Atalanta9324-111
13Genoa9315-510
14Lecce9306-99
15Sassuolo9225-88
16Monza9216-67
17Udinese9126-95
18Fiorentina9126-105
19Parma9126-105
20Venezia9108-133

SSS

Serie A nedir?
Serie A fikstür, sonuç ve puan durumu Demo Football üzerinde yayınlanır.
Serie A fikstürü nerede?
Yaklaşan Serie A maçları bu lig sayfasında ve site fikstür listesindedir.
Serie A puan durumu nerede?
Sezon tablosu varsa Serie A sıralaması bu sayfadadır.
Demo Football Serie A canlı skor gösterir mi?
Evet. Canlı Serie A skorları ana sayfada ve maç sürerken her maç sayfasında görünür.