Demo önizlemeAna siteye git

Premier Lig2026/2027

İngiltere

Premier Lig

#TakımOGBMAvP
1Manchester City8701+1121
2Arsenal8701+821
3Brighton & Hove Albion8512+1616
4Liverpool8431+315
5Chelsea8413+213
6Brentford8251+511
  1. 1Manchester City21 P
  2. 2Arsenal21 P
  3. 3Brighton & Hove Albion16 P
  4. 4Liverpool15 P
  5. 5Chelsea13 P
  6. 6Brentford11 P
  7. 7Leeds United11 P
  8. 8Newcastle United11 P

Yaklaşan maçlar

Tüm fikstür →

SSS

Premier Lig nedir?
Premier Lig fikstür, sonuç ve puan durumu Demo Football üzerinde yayınlanır.
Premier Lig fikstürü nerede?
Yaklaşan Premier Lig maçları bu lig sayfasında ve site fikstür listesindedir.
Premier Lig puan durumu nerede?
Sezon tablosu varsa Premier Lig sıralaması bu sayfadadır.
Demo Football Premier Lig canlı skor gösterir mi?
Evet. Canlı Premier Lig skorları ana sayfada ve maç sürerken her maç sayfasında görünür.